Nachádzate sa tu

ALCINA pre profesionálov: Coloring the future together

Farby ALCINA Colors sa pýšia vysoko účinnou receptúrou farebných pigmentov s avokádovým olejom. Výsledkom farbenia je intenzívny lesk, trvanlivosť a spokojní zákazníci.

Vývoj receptúr produktov prebieha v laboratóriách Dr. Wolff, ktoré majú mnohoročné skúsenosti v oblasti galenického výskumu.

Bezpečnosť, účinnosť a vysoká znášanlivosť produktov sú našou najväčšou prioritou. Všetky produkty podliehajú najprísnejším požiadavkám na kvalitu a sú dôkladne testované na nemeckých klinikách a univerzitách.

ALCINA vám ako kaderníkovi/kaderníčke umožňuje jednoducho namiešať dokonalý odtieň, ktorý naplní individuálne potreby každého zákazníka.

Značka ALCINA je v Nemecku od roku 1946 na trhu pevne zakotvená ako rodinná firma, a to už po štyri generácie. Profesionálom ponúka komplexný sortiment vlasovej, pleťovej a dekoratívnej kozmetiky.

...už viac ako 25 rokov.

ALCINA Colors ponúka širokú škálu produktov od neoxidačného až po oxidačné farbenie, na ktoré sa môžete pri svojej práci spoľahnúť.

Kompletný prehľad prípravkov ALCINA Colors:

COLOR BOOK: Objavte vzorník farieb ALCINA Colors!

Všetky odtiene farieb ALCINA Colors na jednom mieste?
Stiahnite si náš Color book vo formáte pdf!

Chceli by ste vyskúšať farby ALCINA na vlastnej koži?
Kontaktujte obchodnú zástupkyňu ALCINA vo svojom regióne!

Legenda:

CC - Color Creme trvalá oxidačná farba
IT - Color Creme Intenzívne tónovanie
CC SP - Color Creme Special Blond
RP - Red Perfection
CE - Color Gloss+Care Emulsion (neoxidačná emulzia)

„Úprimne, som nimi unesená. Krytie aj sýtosť sú úplne dokonalé. Lepšie ako iné profi značky, ktoré bežne používam. Vlastne som kaderníčke naznačila, že by pre mňa mohla ALCINU kupovať. Je to fakt iná liga. A nehovorím to preto, že chcem pochlebovať. Viete, že mám vždy milión výhrad. Tak tu nemám...“

Ing. Lenka Průšová

vývojárka kozmetiky a hodnotiteľka bezpečnosti kozmetiky po vyskúšaní farieb ALCINA Colors

 

S ALCINOU MÔŽETE RÁSŤ!

Vďaka našim seminárom prehĺbite svoje odborné znalosti a získate novú motiváciu a energiu na prácu.

Na začiatku vás čaká dôkladné zaškolenie a zoznámenie sa so sortimentom vlasovej kozmetiky v rámci štartovacieho tréningu vo vašom salóne. Účasťou na ďalších seminároch si môžete prehĺbiť svoje znalosti, inšpirovať sa novými trendmi a neustále sa zdokonaľovať v profesionálnom farbení, strihaní aj predaji.

Prezrite si aktuálnu ponuku seminárov ALCINA pre profesionálnych kaderníkov.