Nachádzate sa tu

Pripravte sa na Vianoce v predstihu! Tipy na darčeky pre celú rodinu

Vyhnite sa tento rok predvianočnému zhonu a kúpte darčeky pre svojich najbližších v predstihu. ALCINA prichádza s ponukou vianočných setov, z ktorých vyberiete ten pravý pre každého člena rodiny, a ešte aj urobíte dobrý skutok. Z každého predaného balíčka totiž putuje 20 Kč na konto organizácie Člověk v tísni. Pomôžete tak tým, ktorí to naozaj potrebujú.

Darček pre mamičku

Vždy sme u nich na prvom mieste a častokrát si odopierajú, aby nám mohli dať to najlepšie. A Vianoce predstavujú skvelú príležitosť, ako mamičkám dlhoročnú starostlivosť oplatiť. Trebárs darčekovým setom Active, ktorý v sebe ukrýva produkty pre hladkú a krásne vypnutú pleť. Aktívny krém znateľne spevňuje kontúry tváre a redukuje vrásky už po prvom použití a sérum ešte násobí jeho účinky. Balzam na oči potom vyhladí očné partie.

Darček pre otecka

Otázka, čím obdarovať otecka, je vždy tak trochu oriešok. Aj jeho však môžete potešiť kozmetickým balíčkom, obzvlášť, ak je plný praktických a viacúčelových produktov ako set ALCINA For Men. Praktická etue v sebe totiž ukrýva všetko, čo muži v kúpeľni potrebujú – starostlivosť o pleť i vlasy. Aktívny pleťový gél nájde využitie ako balzam po holení aj ako starostlivosť o očné okolie a muži iste ocenia šampón a umývací gél 2 v 1.

Darček pre babičku

S perfektným darčekom pre babičku si tento rok nemusíte lámať hlavu. Venujte jej luxusnú sadu starostlivosti o vlasy, ktorá poteší a určite nájde využitie. Darčekový set Agevital je určený zrelým či farbeným vlasom. Šampón ich posilní, balzam dodá elasticitu a energetické sérum podporí ich prirodzený rast. Súčasťou balenia je aj pena pre bohatý objem a spevnenie účesu.

Darček pre kamarátku

S darčekovým setom Deko môžete obdarovať kamarátku, sestru alebo napríklad sesternicu, a nebude to krok vedľa. Nájdete v ňom nevyhnutných kozmetických pomocníkov ako make-up, špirálu, očné tiene v ceruzke a jemne trblietavý lesk na pery.  Všetko ukryté v praktickej etui.

Darčekové sety sú k dostaniu v salónoch spolupracujúcich so značkou ALCINA. Ich zoznam nájdete tu.