Nachádzate sa tu

Vianoce s ALCINOU – voňavá radosť pre každého

Užitočný darček nemusí byť nuda! Vianočné sety ALCINA tento rok stavili nielen na zohraný obsah balíčkov, ale aj na to, v čom sú produkty zabalené. Nájdete ich totiž v praktickom a štýlovom vaku, ktorý má využitie v každej kúpeľni či v cestovnom kufri. Tieto krásne zabalené darčekové sety sme zostavili tak, aby ste našli ten pravý každého – sestru, babičku aj kamarátku. A rovnako ako po minulé roky sme nezabudli ani tých, ktorým v živote šťastie príliš neprialo. Prostredníctvom spolupráce s organizáciou Člověk v tísni im za každý predaný set poputuje 20 Kč.

Pre mamičku

Mamičky si vždy zaslúžia niečo extra. Správnou voľbou tak bude napríklad set s veľavravným názvom Energia & Ochrana. Ten obsahuje špeciálne preškolený tím prípravkov, medzi ktorými nechýba séria Skin manager a Krém Q10, ktoré pleť čistia, chránia ju pred starnutím vplyvom znečisteného prostredia a dodávajú jej aj potrebnú energiu.

Pre babičku

Aj babičky sa rady nechávajú rozmaznávať. Luxusnú zimnú starostlivosť im môžete dopriať vďaka darčekovému setu Cashmere XXL Kombi, ktorý sa postará o krásu pleti, tela, rúk aj vlasov. V náročnom chladnom období prípravky vyživujú a okúzlia aj príjemnou, jemnou vôňou.

Pre sestru

Suchosť a matnosť vlasov trápi v zime veľa žien – možno aj vašu sestru. Tú by tak mohol potešiť darčekový set Nutri Shine, ktorý navráti vlasom stratený lesk. Postará sa o to séria Nutri Shine s šampónom, maskou a olejovým elixírom a šikovný Styling-sprej potom zaistí  spevnenie akéhokoľvek účesu – aj v náročných zimných podmienkach.

Pre kamarátku

Hydratáciu by sme nemali podceňovať v žiadnom ročnom období. O to, aby bola pleť vždy žiarivá a pestovaná, sa postará darčekový set Hyaluron 2.0 Skin, ktorý obsahuje  Pleťový gél, Pleťový krém, Očný gél a Hyaluron 2.0 Boost Up masku. Tieto produkty zaistia vypnutie pleti vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej, vyhladenie pleti a zároveň pomáhajú udržať dostatočnú vlhkosť.

Pre svokru

Vybrať správny darček pre svokru býva často oriešok, ale s darčekovým setom Agevital vedľa nešliapnete. Obsahuje šampón a balzam pre zrelé a farbené vlasy, ktorým navracia lesk a vitalitu. Súčasťou balíčka je aj Styling-pena, s ktorou máte istotu, že vášmu účesu nebude chýbať objem, hebkosť ani spevnenie.