Nachádzate sa tu

Dekoratívna kozmetika

Dekoratívna kozmetika ALCINA odráža súčasné trendy a je vyvíjaná v spolupráci s vizážistami z celého sveta. Ideálne prepája dermatologické znalosti so štýlom a módnou kreativitou. Vďaka kvalitným dekoratívnym prípravkom zistíte, že vytvoriť očarujúci a spoľahlivý make-up je jednoduché. Nielen, že zdôrazní prirodzenú krásu vašich zákazníčok, pomôže vám pripraviť ich na akúkoľvek dôležitú udalosť.

Sortiment dekoratívnej kozmetiky ALCINA je harmonicky usporiadaný. Jednoducho sa používa a výsledok je tak vždy perfektný. Ponúka všetko, čo vizážista od profesionálneho make-upu očakáva: brilantné farby, inovatívne textúry a komfortné nanášanie. Líčenie s dekoratívnou kozmetikou ALCINA však zvládnu doma i samotné zákazníčky. Štandardnú ponuku sortimentu pravidelne oživujú sezónne limitované kolekcie, ktoré nasledujú aktuálne trendy. Spoločnosť ALCINA sa s vami tiež podelí o postupy líčení a inšpirácie. V sortimente nechýbajú ani kvalitné farby na obočie a mihalnice v širokej farebnej škále, z ktorej môžete vybrať ten správny odtieň pre vašu zákazníčku.

Využite možnosti stať sa osobným poradcom vašich klientov, ktorí sa na vás budú obracať s radou, aký odtieň by im pristal, ako niečo vyzdvihnúť či naopak skryť. Úlohou značky ALCINA je vás pri tom maximálne podporiť.