Nachádzate sa tu

Styling

Stylingové prípravky ALCINA poskytujú rozličnú mieru spevnenie podľa požadovaného efektu. Vytvorte svojim zákazníkom dokonalý účes, ktorý vydrží po celý deň. Vďaka inovatívnym technológiám je na prípravky ALCINA spoľahnutie, bez toho, aby vlasy zlepili či zaťažovali. Ošetrujúci efekt, spevňujúce látky a príjemné textúry s decentnou parfumáciou si zamilujete.

Pri výbere správneho prípravku je užitočné riadiť sa flex a hold faktorom, ktoré sú uvedené na každom obale. Prehľadne usporiadaný sortiment vám ponúka možnosť vytvoriť kreatívny styling iba s použitím mála prípravkov, ktoré sa skvele dopĺňajú. Či už potrebujete dodať tvar, spevniť či vytvoriť perfektný finish, stylingové prípravky ALCINA plnia presne to, čo sľubujú.

V sortimente vlasovej kozmetiky nájdete nielen prípravky na ošetrenie v salóne, ale aj na predaj na použitie na doma. Využite tak možnosti stať sa osobným poradcom, dôverníkom vašich klientov, ktorí sa na vás budú obracať so žiadosťou o profesionálne poradenstvo. Úlohou značky ALCINA je vás pri tom maximálne podporiť.