Nachádzate sa tu

Sérum na mihalnice²

Pre dlhšie a silnejšie mihalnice

  • Bez silikónov
  • Rýchlo sa vstrebáva a nelepí
  • S testovanou účinnosťou

Sen o dlhých a plných mihalniciach sa stáva skutočnosťou, a to vďaka séru na mihalnice2. Sérum podporuje ich prirodzený rast, vylepšuje hustotu a dĺžku a posilňuje ich od korienkov ku končekom. Neobsahuje silikóny, rýchlo sa vstrebáva a nelepí. Činnosť vlasových folikulov povzbudzuje vďaka obsiahnutému lipo-oligopeptidu a podporuje aj produkciu keratínu, čo je jedna z hlavných zložiek vlasov a mihalníc. V zložení séra nájdeme ďalej kofeín, ktorý na bunky pôsobí stimulujúcim účinkom a dodáva im energiu.

Prípravok je oftalmologicky a dermatologicky testovaný. Prvé výsledky sú viditeľné po 4 až 8 týždňoch používania.

Odporúčaná predajná cena v salónoch: 20,00 €

Chcete vyskúšať prípravok Sérum na mihalnice²? Navštívte najbližší salón.

Sérum naneste 1x denne aplikátorom ku korienkom horných a/alebo spodných mihalníc z ich vonkajšej strany. Správny výsledok uvidíte po 8 týždňoch používania. Sérum je určené na dlhodobé používanie.

AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PANTHENOL, DICAPRYLYL CARBONATE, TOCOPHERYL ACETATE, DIMETHICONE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, PENTYLENE GLYCOL, CARBOMER, CELLULOSE ACETATE, MAGNESIUM STEARATE, PROPYLENE GLYCOL STEARATE, DISODIUM PHOSPHATE, SODIUM HYALURONATE, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLCELLULOSE, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499.