Nachádzate sa tu
Objem: 150 ml

Peeling na pokožku hlavy

rad Sensitive
  • Čistí a stimuluje pokožku hlavy
  • Odstraňuje odumreté kožné bunky a zvyšky stylingu
  • Poskytuje osvieženie a uvoľnenie

Nevýrazné vlasy bez lesku, svrbivá a podráždená pokožka hlavy či lupiny – to všetko môžu byť následky zvyškov stylingových produktov či iných nečistôt, na ktoré iba šampón nestačí. Práve v týchto situáciách je vhodné použiť Peeling na pokožku hlavy, ktorý šetrne čistí pomocou zrniek z jemne mletej lávové horniny a odstraňuje nečistoty, odumreté kožné bunky či prebytočný maz. Poskytuje pokožke hlavy uvoľnenie a osvieženie a vlasom dodáva ľahký a vzdušný pocit už od korienkov. Je ideálny na rýchlo sa mastiace vlasy, suchú a svrbivú pokožku hlavy aj pri problémoch s lupinami.

Odporúčaná predajná cena v salónoch: 17,00 €

Chcete vyskúšať prípravok Peeling na pokožku hlavy? Navštívte najbližší salón.

Peeling naneste pred umývaním vlasov po cestičkách na suchú pokožku hlavy. Krúživými pohybmi ho jemne vmasírujte a nechajte pôsobiť 5–10 minút. Potom vlasy dôkladne opláchnite a umyte vhodným šampónom ako obvykle (vhodný je napríklad šampón Sensitiv vyvinutý špeciálne na citlivú pokožku hlavy).

Upozornenie: Nepoužívajte pred farbením či zosvetľovaním ani na poranenú alebo podráždenú pokožku hlavy. Pri zasiahnutí očí vypláchnite zrnká peelingu dostatočným množstvom vody. Oči si nešúchajte.

AQUA, CETEARYL ALCOHOL, PUMICE, ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCERIN, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM, METHOSULFATE, CITRUS GRANDIS PEEL OIL, CYMBOPOGON, SCHOENANTHUS OIL, GLYCERYL STEARATE SE, LACTIC ACID, LACTITOL, XYLITOL, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, MENTHA SPICATA CRISPA HERB OIL, TETRASODIUM, IMINODISUCCINATE, LIMONENE, CITRAL, GERANIOL, LINALOOL.

Starostlivosť: 2

Hydratácia: 4