Nachádzate sa tu

#ALCINA Style: v spolupráci s influencermi

Sedem rozmanitých stylingových prípravkov, sedem influencerov, sedem príbehov – to všetko prináša nová séria #ALCINA Style. ALCINA sa pri jej vývoji obrátila práve na predných influencerov z Nemecka a Rakúska. A tí nám prostredníctvom príbehov rozprávajú o svojich mestách a obľúbenom spôsobe stylingu.

@JULESLW

V Berlíne môžete každý deň robiť niečo iné a nikdy tu nie je nuda, čo je pre mňa v živote dôležité. Aby človek vyzeral zakaždým trochu inak, potrebuje na svoj styling trochu času.

@LIBERTA.H

Hamburg je taký mix medzi Berlínom a Mníchovom, takže veľmi uvoľnené a cool mesto. Je priamočiare a šik. Na stylingových produktoch je pre mňa dôležité, aby sa nelepili, ľahko sa nanášali a pôsobili prirodzene. So svojím účesom sa chcem cítiť dobre, mal by byť ľahký a uvoľnený.

@LLYNNLLAURA

Na Hamburgu sa mi najviac páči jeho rozmanitosť – je tu veľa ľudí a veľa rôznych štýlov. Nie je tu proste nuda. Pri fotení trávim úpravou vlasov veľa času. Inak je to však vždy rovnaké: umývanie vlasov, ošetrujúce produkty, fénovanie. Stylingové produkty by podľa mňa mali hlavne dodržať to, čo sľubujú. Musia byť kvalitné, voňavé a nezaťažujúce pre vlasy.

@VSILVI

Viedeň je pre mňa najkrajšia, keď sa prechádzam centrom s kávou v ruke. Na svoje vlasy potrebujem produkt, ktorý zvládne upraviť ako vlnitý, tak i hladký účes. Na konečnú úpravu potom používam žehličku, aby sa vlasy viac leskli a končeky vyzerali zdravo a pestovane.

@OHHITSJASMIN

Na Frankfurte si cením predovšetkým jeho rozmanitosť. Je tu medzinárodná kuchyňa, nábrežie Mohanu a Skyline. "Undone look" je pre mňa dôležitá téma. Ráno si vlasy rýchlo upravím a idem sa von baviť a užívať si života.

@THECLASSYCLOUD

Veľmi rada jazdím na bicykli. Najradšej jazdím v Mníchove do Olympia parku, kde je krásny výhľad na mesto. Na stylingu je pre mňa dôležité, aby sa vlasy pekne leskli a pôsobili ľahko. Potrebujem kombináciu stylingu a starostlivosti.

@FELIX

To najlepšie na Berlíne? Je to veľa miest v jednom meste, takže človek môže robiť všetko, na čo má chuť – napríklad večer nosiť vlasy pekne sčesané dozadu, alebo ich počas dňa nechať pekne uvoľnené.