Nachádzate sa tu

O nás

ALCINA je rodinná firma s dlhoročnou tradíciou a so zastúpením v 15 krajinách sveta. Dobre vie, že každý je jedinečný a snaží sa tomu prispôsobiť svoju ponuku. Poskytuje kompletný sortiment pleťovej, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky. Svoje prípravky vyvíja s ohľadom na individuálne potreby rôznych typov pleti aj vlasov.

Vďaka veľmi úzkej spolupráci vedcov a dermatológov, ktorá trvá už viac ako 100 rokov, disponuje mimoriadnymi skúsenosťami v odbore farmácie aj kozmetiky. Prípravky ALCINA spĺňajú tie najnáročnejšie farmaceutické normy, ich kvalita je overovaná na nemeckých klinikách a univerzitách. Výrobcom je rodinná firma Dr. Kurt Wolff, ktorej história siaha do roku 1905.

Vysoká kvalita, bezpečnosť a účinnosť všetkých prípravkov sú hlavnými prioritami. Pri výbere surovín kladie ALCINA dôraz na to, aby boli jednotlivé účinné látky harmonicky zladené a výsledný efekt bol čo najväčší.

Prípravky značky ALCINA distribuuje v Českej republike spoločnosť MEDAC od roku 1993 a na Slovensku od roku 2003.

„Koža a vlasy sú zdravé a krásne len vtedy, keď sa nachádzajú v rovnováhe. Túto rovnováhu je potrebné udržovať, posilňovať a chrániť pred vonkajšími negatívnymi vplyvmi.“
Dr. Kurt Wolff