Nachádzate sa tu

Čím urobiť na Vianoce radosť lyžiarkam, cestovateľkám alebo blondínkam?

Každoročná otázka, ako svojim blízkym na Vianoce vyčariť úsmev na perách, je opäť aktuálna. Kozmetické balíčky sú v tomto ohľade stávkou na istotu. Obdarovaného potešia a vy si ušetríte prácu s balením, pretože sme to už urobili za vás. Obľúbené produkty sme ukryli do darčekových škatuliek a taštičiek. Ktorý vianočný set je ideálny pre blond kamarátku, otecka alebo napríklad nadšencov do stylingu?

Pre blondínky

Máte vo svojom okolí blondínku, ktorá si dáva na vzhľade svojich vlasov obzvlášť záležať? Urobte jej radosť darčekovým setom Color! Pre majiteľky plavých vlasov je ako stvorený. Obsahuje totiž strieborný Color šampón a balzam Color Conditioning Shot, ktoré udržujú vo vlasoch trendy studený odtieň a potláčajú nechcené žlté odlesky.

Pre zanietené lyžiarky

Ak sa chystáte obdarovať ženu so záľubou v zimných športoch, vedľa určite nešliapnete, ak jej venujte set Suchá pleť. Nájdete v ňom totiž krém Fenchel, ktorý aj v extrémnych klimatických podmienkach ochráni pleť pred mrazom a je tak ideálnym spoločníkom na hory pre celú rodinu. Okrem toho set obsahuje aj Hydratačné sérum, ktoré suchej pleti dodá potrebnú vlhkosť.

Pre milovníčky líčenia

Kamarátke, ktorá vždy vyniká bezchybným líčením, urobí radosť set Pre krásu každej ženy. Nájde v ňom všetko, čo pre dokonalý vzhľad potrebuje – luxusný sypký púder Luxury Loose Powder, make-up, špirálu a aj paletku Smokey Eyes pre (nielen) dymové líčenie. Alebo paletku s očnými tieňmi a farbou na líčka Pretty Rose.

Pre nadšencov do stylingu

Každý máme vo svojom okolí niekoho, kto má každý vlas presne na svojom mieste a vietor je jeho nepriateľom číslo jedna. Ak váš blízky nedá bez fénu či žehličky na vlasy a stylingových prípravkov ani ranu, nadeľte mu pod stromček darčekový set #ALCINA Style. Určite využije Ochranný sprej pred teplom či Nepenivú fénovacia emulziu, ktorá dodáva účesu objem, lesk a spevnenie.

Pre cestovateľky

Hľadáte darček pre milovníčku ďalekých krajín? Potom by mohol byť tou správnou voľbou set Nutri Shine, ktorý svojou vôňou dokáže preniesť až do ďalekého Orientu. Súčasťou je Nutri Shine šampón a Nutri Shine olejový elixír, ktoré obsahujú cenný arganový olej a olej z hroznových semienok. Poskytujú nekonečnú hebkosť a lesk vlasov.

Pre gentlemanov

Nezabudli sme ani na mužov. Pretože väčšina z nich preferuje jednoduchosť a praktickosť, vybrali sme do pánskeho vianočného setu Starostlivosť pre gentlemanov Active Face Power, ktorý hydratuje a osviežuje pokožku a hodí sa aj ako balzam po holení. Hair & Body shampoo poslúži na umytie tela aj vlasov. A k tomu buď veľmi silná Tuhá alebo stredne silná Neviditeľná styling-pasta.