Nachádzate sa tu
Objem: 10x 1 ml

Intenzívna ampulková kúra

  • regeneračná kúra pre žiarivú pleť
  • s obsahom kyseliny hyalurónovej a vitamínu C
  • pre pevnú a hydratovanú pleť

Perfektne zladené intenzívne koncentráty účinných látok v tekutej forme sa postarajú o spevnenú, žiarivú a vitálne vyzerajúcu pleť. Táto intenzívna desaťdňová kúra obsahuje dva typy ampuliek – s hyaluronom 2.0 a vitamínom C.

Intenzívne hydratujúca ampulka Hyaluron 2.0 pôsobí na pleť ako studnica mladosti, pretože ju regeneruje a redukuje suché vrásky. Doplňuje zásoby hyaluronu v kožných bunkách a pleť je potom dokonale vypnutá.

Vital aktívna ampulka s vitamínom C pomáha stimulovať bunkovú aktivitu a podporuje vlastnú produkciu kolagénu. Minimalizuje poškodenie v dôsledku UV žiarenia a výsledkom je pevná a hladká pleť.

Odporúčaná predajná cena v salónoch: 21,00 €

Chcete vyskúšať prípravok Intenzívna ampulková kúra? Navštívte najbližší salón.

Perfektne vzájomne zladené intenzívne koncentráty sa každé ráno a/alebo večer aplikujú na vyčistenú pokožku. Následne môžete použiť svoj bežný pleťový krém alebo sérum. Hrdlo ampulky zakryte kozmetickým obrúskom. Uchopte ampulku za hrdlo (alebo použite otvárač ampuliek) a trhnutím hrdlo odlomte v mieste spodného farebného krúžku. Koncentrát naneste do dlaní (pritom sa vyhnite kontaktu s ostrou hranou ampulky). Potom ho rozotrite na tvár, krk a dekolt a jemne vklepte do pokožky.

HYALURON 2.0 AMPULLE: AQUA, METHYLPROPANEDIOL, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, HYDROXYACETOPHENONE, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, POLYGLYCERYL-6 CAPRYLATE, SODIUM HYALURONATE, PENTYLENE GLYCOL, TREHALOSE, PARFUM, 1,2-HEXANEDIOL, BETA-GLUCAN, CAPRYLYL GLYCOL, HORDEUM VULGARE SEED EXTRACT, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, MALTODEXTRIN. VITAMIN C AMPULLE: AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, COCOYL PROLINE, PHENOXYETHANOL, HYDROXYACETOPHENONE, LACTIC ACID, PARFUM, SODIUM HYALURONATE, TETRASODIUM IMINODISUCCINATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRAL.