Nachádzate sa tu

Kašmírová 2fázová ampulka

intenzívna zimná kúra pre suchú pleť

  • pomáha pokožke udržať úroveň vlhkosti v rovnováhe
  • obsahuje výživné oleje, panthenol a kašmírovú vôňu
  • zanecháva pleť hodvábne jemnú

Strata vlhkosti, narušený ochranný film a následné nepríjemné napätie, suchosť a podráždenie, to sú nástrahy, ktoré pleti pripravuje zima. A to nielen nízkymi teplotami vonku, ale aj suchým vzduchom v prekúrených miestnostiach. Ponúknite preto svojej pokožke bonusovú starostlivosť a pridajte do svojej bežnej rutiny 10dňovú intenzívnu kúru s Kašmírovou 2fázovou ampulkou. Kombinácia výživných olejov a panthenolu pomôže trpiacej pokožke udržovať vlhkosť v rovnováhe a chráni ju pred ďalším vysúšaním. Pleť zanecháva hodvábne jemnú a prevoňanú kašmírovou vôňou pre skutočne príjemný pocit.

Odporúčaná predajná cena v salónoch: 21 €
 

Chcete vyskúšať prípravok Kašmírová 2fázová ampulka? Navštívte najbližší salón.

Ampulky aplikujte na vyčistenú pokožku ráno alebo večer po dobu 10 dní.

  1. Pred použitím ampulku dôkladne pretrepte.
  2. Hrdlo zabaľte do papierovej vreckovky a odlomte.
  3. Nalejte obsah do dlane a naneste na pokožku tváre, krku a dekoltu.
  4. Jemne vklepte do pleti.

PANTHENOL veľmi dobre preniká do pokožky a zlepšuje jej hydratačnú rovnováhu. Okrem toho pokožku upokojuje.
EMOLIENTY sú oleje a tuky, ktoré hĺbkovo hydratujú pokožku a vytvárajú ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje transepidermálnej strate vody. Zároveň zmäkčujú povrch suchej pokožky a chránia pokožku citlivú.

AQUA, ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCERIN, BETAINE, CETEARYL ISONONANOATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, PANTHENOL, SODIUM CHLORIDE, TOCOPHERYL ACETATE, LEVULINIC ACID, SODIUM LEVULINATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOCOPHEROL, HYDROLYZED KERATIN, HYDROXYMETHOXYPHENYL DECANONE, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, SORBIC ACID, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL.