Nachádzate sa tu
Objem: 50 ml

Ochranný denný krém SPF 30

chráni pokožku po celý deň
  • viditeľne vyhladzuje pleť
  • poskytuje optimálnu dávku hydratácie
  • zabraňuje svetlom podmienenému starnutiu pleti

Slnečné žiarenie prináša dobrú náladu, pomáha vyplavovať hormóny šťastia, ale má aj svoje tienisté stránky, napríklad predčasné starnutie pleti. Ochranný denný krém SPF 30 pokožke ponúka spoľahlivú ochranu pred UVA a UVB lúčmi a zabraňuje tak svetlom podmienenému starnutiu. Obsiahnutá kyselina hyalurónová a bambucké maslo zaručujú pleti optimálnu dávku hydratácie* a výsledkom je viditeľne hladký, svieži a pestovaný vzhľad.** Krém na pleti nezanecháva biely povlak a je určený na každodenné použitie.

* Uvádza 96 % účastníčok spotrebiteľského testu vykonávaného po dobu 3 týždňov s 26 ženami, 10/21.

**Potvrdzuje 88 % účastníkov spotrebiteľského testu vykonávaného počas 3 týždňov s 26 ženami, 10/21.

Odporúčaná predajná cena v salónoch: 40 €

Chcete vyskúšať prípravok Ochranný denný krém SPF 30? Navštívte najbližší salón.

Každé ráno aplikujte na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu a jemne vmasírujte. Vyhnite sa očnému okoliu. Krém je možné použiť samostatne, alebo v kombinácii s podkladovými prípravkami či iným ľahším krémom. Vždy aplikujte ako záverečnú vrstvu dennej starostlivosti.

kyselina hyalurónová, bambucké maslo

OCTOCRYLENE, HOMOSALATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, TRIETHANOLAMINE, CERA ALBUMU, GLYCERÍN, FENYLBENZIMIDAZOULTOS BUTYROSPERMUM PARKII MASLO, CETEARYL ALKOHOL, HYDROGENOVANÉ GLYCERIDY PALMOVÉ, HYDROXYACETOFENÓN , HYALURONÁT SODNÝ, 1,2-HEXANDIOL, KAPRYLYL GLYKOL, CELULÓZOVÁ GUMA.